Barvy Mista

 Алюмінієві рекламні рамки для постерів та плакатів.

     В динамічних умовах сьогодення багато компаній і установ, насамперед банків і страхових компаній потребують доносити інформацію про свої продукти до споживачів за допомогою рекламних плакатів і постерів. Алюмінієві рекламні системи створені саме для цього. Постерні рамки дозволяють не лише гідно представити рекламний матеріал, а й зробити заміну постера чи плакату за короткий час.
     Компанія «Барви міста» у широкому асортименті виготовляє алюмінієві рекламні системи та світлові рамки.

Світлові рекламні рамки Frame Light.

     Frame Light – ультратонка світлова панель товщиною близько 4-х см. Світлові панелі Frame Light виготовляються за технологією торцевої підсвітки, при якій джерелом світла служать спеціальні люмінісцентні лампи підвищеної яскравості. Це дозволяє забезпечити рівномірне освітлення рекламної поверхні, елегантний зовнішній вигляд та швидку заміну постера. Найчастіше світлові рамки для постерів використовуються банками та страховими компаніями для оформлення вікон та інтер»єрів. Також широке застосування світлові алюмінієві рамки Frame Light знаходять в торгових мережах, кінотеатрах, інших відвідуваних місцях.

 Алюмінієві рамки Quick Change (клік-система).

     Рамки для постерів і плакатів Quick Change на базі click-системи виготовляються з алюмінієвого профілю. Наряду з простотою і малою вартістю такі рамки мають багато переваг, серед яких проста і швидка зміна зображення за лічені секунди, надійність кріплення постера і бездоганний зовнішній вигляд. Найчастіше такі рамки використовуються, коли потрібно швидко і часто змінювати зображення, наприклад для інформування про акції, знижки, новинки асортименту в якості меню тощо.

 Алюмінієві рамки для постерів з багетного профілю.

     Рамки для постерів з багетного профілю, як і рамки Quick Change, виготовляються з алюмінієвого профілю, чим забезпечують надійне кріплення постера і бездоганний зовнішній вигляд. Проте їх відмінність від рамки Quick Change полягає у відсутності click-системи, призначеної для миттєвої зміни постеру. Алюмінієві рамки з багетного профілю – ідеальне рішення для випадків, коли експоноване зображення не потрібно часто замінювати. Адже конструкція рамки дозволяє за дві-три хвилини розібрати виріб і замінити картинку, а низька ціна сповна компесує необхідність виконання такої процедури.