Лазерна і фрезерна порізка, гравіювання.

Ми заощадимо Ваш час та гроші!

     На сьогоднішній день важко уявити собі виробництво зовнішньої реклами без використання лазерного та фрезерного обладнання. Швидкість і точність, розширення можливостей – не єдині переваги, що при цьому досягаються. Використання такого обладнання дозволяє рекламній фірмі заощадити час і кошти – і це легко порахувати. Адже витрати на утримання персоналу, обладнання і приміщень постійно зростають, а послуги на лазерну і фрезерну порізку є доступними для всіх (див. прайс-лист).
      Компанія «Барви міста» запрошує до взаємовигідної співпраці рекламні агенства, виробників реклами і P.O.S.-продукції, а також представників інших галузей, де можна використати широкі можливості нашого обладнання по розкрою, гравіюванню і 3D-обробці великого спектру матеріалів. Ми переконані: досвід та використання найкращого обладнання дозволить нам забезпечити високу оперативність і професійність виконання ваших замовлень. При потребі забезпечуємо доставку замовлень, включаючи відправку перевізниками у інші міста.

 

Лазерна порізка і гравіювання. 

  Обладнання: GCC LaserPro Spirit GX 40  
Професійний комплекс, що дозволяє здійснювати як порізку, так і гравіювання фотографічної якості з мінімальними затратами часу і коштів. Тонкий промінь лазера (0.1 мм) дозволяє вирізати надзвичайно дрібні деталі; при цьому зріз пластику не потребує додаткового полірування.
  Характеристики:
 1. Зона обробки  960x610 мм
 2. Максимальний розмір заготовки  1000х5000х177 мм
 3. Точність позиціонування  0,01 мм
 4. Якість гравіювання  від 250 до 1000 dpi
  Матеріали, що обробляються – акрил, дерево, папір, пароніт, тканина, штучний та натуральний камінь, шкіра.

      Лазерна обробка дозволяє здійснювати порізку та гравіювання матеріалів з найменшими затратами часу, а отже і коштів. Лазерна порізка та гравіювання пластиків широко використовується у виробництві реклами, сувенірної та P.O.S.-продукції. Особливо доцільним лазерний розкрій акрилу є при виготовленні об»ємних літер невеликих розмірів, а також світлових коробів складної конфігурації. Гравіювання лазером дає можливість якісно наносити зображення та елементи корпоративного стилю на різноманітні матеріали.

       

      Окрім реклами, лазерна обробка матеріалів має багато областей застосування: порізка і гравіювання дерева, скла, кераміки, тканин, штучної та натуральної шкіри, виготовлення паронітових прокладок, нанесення логотипів на ручки, брелки, блокноти тощо. Таких замовників компанія «Барви міста» запрошує до співпраці на особливих умовах: для Вас запроваджено спеціальну програму лояльності.

 всі фото лазерної обробки
прайс-лист на лазерну та фрезерну обробку

 

 Фрезерна порізка і гравіювання

Фрезерно – гравіювальний верстат ATS-763  
Професійне високоточне обладнання, що може використовуватися для розкрою широкого асортименту матеріалів, а також для фрезерних, гравіювальних та координатно-свердлильних робіт. Підтримує повноцінну 3D-обробку (рельєфна художня різьба).
  Характеристики:
 1. Зона обробки  2 100x1650х150 мм
 2. Максимальний розмір заготовки  1760х6500 мм
 3. Дискретність переміщення шпінделя  0,00625 мм
 4. Точність позиціонування  0,05 мм
Матеріали, що обробляються: ПВХ, композит, акрил та інші види пластиків; штучний камінь, різні породи дерева, фанера, МДФ, ДСП, OSB; інші матеріали низької та середньої твердості.

      В рекламному виробництві фрезерно-гравіювальний верстат є незамінним при роботі з матеріалами, які не можна обробляти на лазері: SAN, полікарбонат, полістирол, ПВХ, композити; а також при порізці об»єктів великих розмірів. Крім цього, верстат дозволяє поєднювати розкрій та криволінійну порізку композитних матеріалів з фрезеруванням пазів для подальшого формування готових виробів.
      Окрім реклами, існує багато галузей застосування фрезерного верстату: виробництво меблів, деревообробка, художньо-декоративне оздоблення тощо. Адже обладнання може використовуватися фрезерної обробки та 3D-різьби по дереву. (для виготовлення художнього паркету, меблевих фасадів, виконання рельєфних робіт). Можливе використання для виготовлення вітражів, виробництва друкованих плат, а також при виготовленні форм під вакуумну формовку. Таких замовників компанія «Барви міста» запрошує до співпраці на особливих умовах: для Вас запроваджено спеціальну програму лояльності.

     

всі фото фрезерної обробки
прайс-лист на лазерну та фрезерну обробку

Порізка і фрезерування композиту.

     Композитні панелі - це багатошаровий матеріал, що представляє собою своєрідний "бутерброд" із двох шарів тонкого листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними. Завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам та великій кольоровій гамі композит широко використовується для облицювання різноманітних будівельних конструкцій і фасадів будинків, а також при рекламному оформленні інтер'єрів та фасадів: композитні щити, панелі, вказівники; світлові короби з прорізаними буквами.
     При використанні композитних матеріалів здійснюється їх технологічна обробка: криволінійна та прямолінійна порізка, фрезерування, згинання, свердління тощо. Зазвичай такі операції виконуються в різні проміжки часу, а іноді навіть в різних місцях, що збільшує затрати на обробку матеріалу.
      Високоточне фрезерно-гравірувальне обладнання, яке використовує компанія «Барви міста», дозволяє в одному технологічому циклі поєднати розкрій та криволінійну порізку композитних матеріалів з фрезеруванням пазів для подальшого формування готових виробів. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці рекламні агенствата рекламно-виробничі компанії. Шановні колеги: замовивши в нас порізку та фрезерування композиту, Ви заощадите свій час та гроші. При потребі виконуємо роботи з власного матеріалу і забезпечуємо відправку продукції в інші міста.
      Також пропонуємо виготовлення «касет» з композиту для облицювання фасадів (згідно представлених креслень).

     

всі фото порізки композиту